| Ionut9696 a întrebat:

Salut care stiti cum se instaleaza jocurile care au fisiere cu initialele jocului si exetensia. 001,. 002,... 080 de ex:"rzr-sim3.001, rzr-sim3.002, rzr-sim3.003... pana la. 080 am mai multe jocuri si nu stiu cum sa le instalez. Care ma poate ajuta are funda + vot

Răspuns Câştigător
| MrJuvett12 a răspuns:

Toate fisierele din folder sunt cu extensia aia? Daca da si nu ai cumva o aplicatie pe langa, un RUN de exemplu sau OPEN sau ceva de genu deschide primul fisier din lista si dai la el clik dreapta open with si o sa apara undeva jos '' if the program you want is not in the list oron your computer, you can look for the appropiate program on the web'' si o sa te trimita la o pagina care i-ti arata cu ce program se deschide tipul de fisier selectat de tine.
Sper sa te ajute daca nu cauta-ma pe mess mrjuvett_12@yahoo.com si faci un print screen la folder si in 2 min te rezolv

6 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Click dreapta pe unul din fisiere "extract files here" si astepti.sau cauta un fisier.rar

| AnnaMaria a răspuns:

Si eu am fifa 08, la fel sunt fisierele, cu extensie.001, etc, mie mi-a mershappy.

| voicualexvoicu a răspuns:

Chiar ieri am facut asta downloadeaza 7zip apoi intra in el si cauta fisierele gen 001 002 003 004 005 0089 etc.

| MrJuvett12 a răspuns:

Am vazut ca multa lume nu prea se descurca cu acest tip de fisiere si m-am decis sa sar in ajutor. E foarte simplu deoarece aceste fisiere nu sunt altceva decat arhive (rar, ace, zip, 7z, uha, pak, etc).

| Ionut9696 explică:

Nu e nici rar nici zipsi nu merg extractate sintalea 80 fisiere + unu :rzr-sim3.sfv

| Ionut9696 explică:

Am incercat si eu cu 7zip si imi da o eroare