| akinator32 a întrebat:

Salut,cate FPS-uri as avea in Fortnite,CS:GO,LOL(low, medium)cu acest calculator:https://altex.ro/......2gb-linux/

4 răspunsuri:
| Gabriel321123 a răspuns:

Pai procesorul este bunicel dar ti-as recomanda i5 si gtx 1030 btw pe cs vei avea in jur de 50 F0S-URI cu setarile low-medium iar pe LOL vei avea in jur de 100.

Funda?

| akinator32 explică (pentru Gabriel321123):

Cum sa am 50 fps-uri pe setari low? pe un celeron g1820 si placa video integrata am 70fps cu tot pe low, tu stii ce vorbesti>?

| akinator32 explică (pentru Gabriel321123):

Stii ce zici acolo? Eu am un celeron g1820 si placa video integrata si am 70fps pe low, cum sa imi mearga in 50cu calculatorul asta?

| Gabriel321123 a răspuns (pentru akinator32):

Daca tu zici...
o sa vezi