| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Cateodata cand vreau sa descarc unele fisiere sau melodii, apare o chestie care imi zice se aleg o aplicatie de genul (Testul de IQ, Xray ) din astea la care trebuie sa dau bani. Ce trebuie sa fac sa descarc fisierul dorit fara sa accesez o aplicatie?

2 răspunsuri:
| NeluCurcanuuuu explică:

Nu neaparat pentru muzica, fiindca gasesc de unde sa descarc, pentru programe si altele

| Lykan a răspuns:

Asta nu ar trebui sa iti apara daca vrei sa descarci muzica intra pe youtube si copiaza url-ul melodiei apoi pe listen youtube pentru a transforma url-ul intro melodie si e totul gratis