| theionutz112 a întrebat:

Salut.Caut ADMINI cu experienta SI SA AIBE peste 14 ani capabili sa recunoasca codatii. Dau admine cu grade mari.Gradele sunt:

SLOT HELPER MODERATOR ADMINISTRAOTR THE GIRL'S GOD CO-OWNER OWNER FONDATOR

-pentru admine add: Oxyde_93 (id de mess)
-sau puteti sa faceti cerere pe: http://cruciatii.ro/forum/index.php?/forum/176-clasic-cs x/

P.S: serverul e gol fiindca a fost deschis pe 01 august 2012 si are 32 sloturi si se numeste CsX.Cruciatii.Ro. PE FORUM MA CHEAMA ^Oxyde
VA ASTEPT!

Răspuns Câştigător
| Kaidda a răspuns:

Si eu sper sa se dea fondator