| Mocanescu_Adi_1999 a întrebat:

Caut niste jocuri free download cu actiune... daca se poate si cu poveste! Astept raspunsuri!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe Uplay/Ubisoft gasesti 3 jocuri gratuite: Assasin Creed Black Flag, Watch Dogs si World in Conflict valabil pana maine seara!

| EU13Nmc a răspuns (pentru lpavel):

Daca vrei ti-le dau gratis link-uri

| lpavel a răspuns (pentru EU13Nmc):

Cum adica mi le dai gratis? laughing Pai eu ti-am zis unde le gasesti gratis... nu prea te inteleg ce vrei sa zici dar nici nu ma mir prea mult ca sigur nu ai mai mult de 8 ani asa ca e logic raspunsul tau big grin

| EU13Nmc a răspuns (pentru lpavel):

Permanent nu doar o zi sau...

| lpavel a răspuns (pentru EU13Nmc):

Pentru tine ce inseamna gratis, doar 1 zi 2? Gratis inseamna PERMANET! Dar daca nu te-ai convins pana acum atunci e tarziu ca mai ai vreo 3 ore si expira oferta gratuita happy