| Munn a întrebat:

Caut Server de metin2 care sa aiba post liber de GM. Am 17 ani si am experienta de 2 ani in acest domeniu.

Sunt o persoana serioasa si demna de incredere care iubeste corectitudinea.

Va multumesc!

1 răspuns:
| Lawllyet_Dany_1997 a răspuns:

Amice daca crezi ca esti pregatit pentru asa ceva si daca stii destul de bine metin eu zic ca ar trebui sa iti faci tu propriul tau sv si cine stie daca te pricepi in a fi un bun admin poate vei ajunge ca mt2 speed crede-ma ar trebui sa incerci daca te pricepi big grin