| Emita1998 a întrebat:

Caut si eu niste jocuri Faine nu de copii mici sa fie faine cu masini ca nfs most wanted sau cu alceva nu-mai sa fie faina ! Dau FundA!

7 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OcoQlGtHd10... Uita-te la tot si alegeti :)

| adelina0101123 a răspuns (pentru AskAlex):

Sunt de copii mici astea rolling on the floor

| AskAlex a răspuns (pentru adelina0101123):

Imi pare rau dar daca e sa o iei pe calea asta, toata colectia NFS e pentru copii inculti care nu stiu decat sa dea click si sa apese WASD Space si Ctrl. happy

| adelina0101123 a răspuns (pentru AskAlex):

E misto NFS original ma!rolling on the floor

| AskAlex a răspuns (pentru adelina0101123):

Pai atunci, draga adelina(daca asta e numele tau real), daca te uitai la tot videoclipul asa cum ti-am spus, vedeai ca topul contine si NFS pe langa alte jocuri foarte tari (nu toate bineinteles este un top si toate topurile contin jocuri mai putin bune) pentru daca ai mai mult de 12 ani ai aprecia toate jocurile din acel top pentru ca majoritatea sunt jocuri care le-ai jucat cand erai mic/mica.

| adelina0101123 a răspuns (pentru AskAlex):

Nam peste 12 big grin am mai putin... Asta-i viata.

| AskAlex a răspuns (pentru adelina0101123):

Ciudat ca ai spus "Sunt de copii mici astea" cand tu nu ai mai mult de 12 ani... Ma rog... Fundita?