| aLeeXiNNo a întrebat:

caut si eu un metin2 privat care sa fie asa: rate 500%-800% si cea mai buna armura sa fie otelul+9 si sa nu evolueze, koiful de 41+9 sa nu evolueze, scutul de 61+9 sa nu evolueze, si ca arme sa evolueze decat batalia, partizanul, dintele etc. sa evolueze in sirio de exemplu si sirio in lunara nimic mai mult! lvl max 99 cal militar de la inceput a da si sa fie tarie 12 pv 2k semi on 15 big grin etc bonusurile ca pe ro.si in magazinul general sa nu se gasesca bonusuri de MALLED daca se poate svr sa fie roman si sa nu se poata dona big grin multumesc.
P. S pentru cei care stiu cum a fost Metin2 BETA sa fie cv de genul acesta big grin

SI SA NU UIT DAU FUNDA! happy

1 răspuns:
| DarkAngell a răspuns:

Sall cred metinu care il cauti u este Metin2 X uite site : http://www.metin2x.ro/