| HALVyyy a întrebat:

Salut,caut si eu un server de minecraft,skyblock in special,daca se poate cu timbermode activat big grin Daca nu are timber, nu-i problema.

Răspuns Câştigător
| Skyislimit a răspuns:

Stiu ca asta nu este raspunsul pe care il asteptai dar MineCraft-ul este foarte plictisitor.Da poate esti si tu la inceput si spui ca MC-ul este cel mai creativ si frumos joc din lume dar nu... poate dar crede-ma ca eu am jucat 3 ani.Si acum MC-ul nu mai era ce a fost de exemplu in 1.8.1 Beta. Nu mai era ce a fost... Dar pana la urma toti suntem diferiti, asa este omul, hai ca o dam in altele. In fine poti cauta : Server minecraft 1.6.4 (sau 1.6.2) sky block (sau lasi asa) deci : Servere minecraft 1.6.4

| HALVyyy explică (pentru Skyislimit):

Mehh..si eu joc mc din beta si era mult mai marfa ca acum...

1 răspuns: