| Tikki a întrebat:

Salut, caut un joc, micut, il jucam acum 4-5 ani, prin 2008/2009, era destul de vechi si atunci, mic, ca marime si grafica, etc. Gen un joculet. spre exemplu, cum este Chicken Invaders, ca marime si grafica, si blablabla.

In el era vorba despre niste bilute pufoase, niste chestii mici pufoase, care erau adunate in niste bule de sapun de o biluta,, mai mare ", misiunea era sa-i duci la casuta lor colorata, era un punct. sa zic, pe harta. Erau niste puncte albastre, si verzi prin care trebuia sa treci. Erau niste mormoloci, monstruleti, care te urmareau si daca te prindeau iti luau toti,, Pufosii " si ti-i bagau inapoi in bule de sapun. Dupa aproape fiecare misiune aveai un,, pufos" mare, care era doctor si te invata anumite lucruri, ma rog, un joc vechi pe care-l caut.

Erau diferite nivele, era glaciara [cu gheata], paduri, etc.
Era ceva din doua cuvinte, gen :,, Fluffy POP, fuzzy POP"
Stiu sigur ca era ceva cu POP.

VA MULTUMESC.

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Cauta pe Google! La imagini

| Tofan_Elena_1995 a răspuns:

Iggle Pop! L-am cautat si eu acum, comentariul tau m-a ajutat sa-l gasesc big grin have fun