| DanielVălean a întrebat:

imi amintesc ca jucam un joc in copilarie in care o masina de politie (in care erau cele doua personaje principale pe care le controlam eu) urmareau alte masini cu infractori. Unul dintre politistii din masina conducea, iar altul tragea si ii omorea pe infractori. La final, ii prindeau si ii bagau la inchisoare. Tin sa precizez ca erau mai multe misiuni si era si pe timp si in functie de cat de multe faceai, cu atat primeai mai multe masini de infractori pe care sa le dobori. Stie careva numele acelui joc?

Răspuns Câştigător
| Moon4Lord a răspuns:

Starsky & Hutch, daca cauti pe google Starsky & Hutch Game o sa il vezi, normal jocul e facut dupa un film, cred 100% ca asta e jocu de care zici, si eu l-am jucat cand eram mic rolling on the floor

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtua Cop