| anonim_4396 a întrebat:

Caut un joc pe care il jucam cand eram mai mic cu un prieten. In joc erau 2 tancuri si trebuia sa tragi cu tancu tau dupa celalalt si aveai voie sa faci numa o miscare: ori sa inaintezi sau sa mergi inapoi, ori sa tragi. Puteai sa iti misti teava aia de la tanc in sus sau jos asa incat sa il poti lovii pe tancu celalalt.Erau un fel de abilitati care ti le dadea la tanc cum ar fi: sa tragi cu mai multe gloante odata, sa poti trage prin pamant etc. M-am gandit ca poate il stitihappy sper sa ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| XPrototypeX a răspuns:

Se numeste Pocket Tanks Deluxe jocul! Fundita?

| david98pav a răspuns (pentru XPrototypeX):

Multumesc mult, eu sunt nou pe TPU si nu prea stiu cum sa dau fundita.

1 răspuns: