| Made4People a întrebat:

Salut..caut un server privat de metin pvm clasic daca se poate. fara 6/7 modati itemele din itemshop sa pot fii facute si in joc..nivel maxim 127 sau mai mic, catacombe si camera de cristal implementate..si fara hack-eri..cam mult stiu.dar cine mi-l da pe cel mai bun ii dau funda.

3 răspunsuri:
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Pai sa-ti zic :

Metin2HC

Metin2xpm pe serverul de pvm

Metin2Buau

Funda plss big grin

| ByTyger1 a răspuns:

Incearca metin2dr etare rau
cand o sa ajungi la un lv mai inalt si itm tari o sa fi cel mai smecher

| ouzzi96 a răspuns:

Http://metin2aw.tk/ e super metinu' lv 99 maxim iteme clasice pana la posedata si triton