| AngelDark_6924 a întrebat:

Salut caut un site cu jocuri playstation2, 3 dar sa le pot downloada? Plss

2 răspunsuri:
| DjMud a răspuns:

Intra pe okazii.ro fa-ti cont...comanda-ti ce jocuri vrei din lista de acolo {[ca nu costa mai mult de 100lei/ron]}ca nu sunt la mana a 2-ua ca am comandat eu vreo5 care erau in buna stare...plizz funda
P.S.:vin cam in 2 zile

si eu am psp tot ca tine decodat...
apropo daca vrei de download scrie pe google t.o.r.e.n.t.z dai pe primul' si scrie la "search" ce joc cauti si pentru ce(psp ps pc etc.)

| DjMud a răspuns:

Am scris cuvantul cu. pentru ca nu imi da voie sa il scriu