| Raul1234567890 a întrebat:

Salut.ce credeti despre golden freddy din five nights at freddy's? cine s-ar putea ascunde in spatele lui?

4 răspunsuri:
| genifar45 a răspuns:

Nimeni 0-0

| Sony44872 a răspuns:

Nu e nimeni! Purple Guy se ascunde in Springtrap... Golden Freddy e doar o halucinatie

| hateSock666 a răspuns:

Eu zic ca PurpleGuy e in spatele a tot...

| TeGuppi a răspuns:

Golden freddy a fost prima mascota a restaurantului Fazbear. Dupa unele teorii, el a provocat,, The bite of 87,, Clientii restaurantului au inceput sa lipseasca, si s a inchis restaurantul. Dupa 1 an, managerul restaurantului a schimbat costumul auriu al lui golden freddy si l a inlocuit cu un costum identic insa de culoare maro.Insa tendintele criminale au ramas in el.