| Gordon_Drake_1997 a întrebat:

Cine stie de Five nights at freddy's?

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Este vorba sa stai cel putin 5 zile la munca fara sa fii speriat.

Ce trebuie sa stii iti fac un scurt rezumat ca sa stii ce trebuie sa faci:

-Esti Angajatul unui Magazin de Jucarii stricate care sta noaptea si sa supravegheze jucariile ca se misca de colo pana colo.
-Si Trebuie sa rezisti macar 5 zile ca sa ei salariu si sa supravetuesti pana la ora 06:00 dimineata.
-In fiecare noapte sa intampla cate ceva iar daca intra o jucarie la tine in birou si te sperie ai pierdut.

Jocul este simplu (problema este ca ai o bateria foarte slaba) si cateodata se consuma foarte repede. Daca ajungi la 4-5 zii o sa vezi de ce iti zic asta.

Jocul asa cum am zis este unul classic dar trebuie sa stii pe ce usa vine o jucarie ca sa inchizi aceea usa si sa fii pe ochii pe fiecare jucarie altfel.
Bau!
Mult Succes!

| Mike_Mihai_2000 a răspuns:

Eu.