| Un1kool a întrebat:

Am Xbox 360 si vreau sa im ziceti ce imi recomandati la jocuri pentru el? Abia am terminat GTA V si ma intreb ce sa aiu de genu acesta, si nu imi place Watch Dogs, aveti idei? Dar ce parere aveti despre Call of Duty Black Ops 2?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai e putin pana iese call of duty advanced warfare, eu dupa tine as face si misiunile secundare din gta 5 sa il termin aproape de 100%

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sa nu imi zici ca si tu esti mort dupa acelasi rahat care iese in fiecare an, numit COD sau Fifa

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma mai impresioneaza call of duty, doar cand il voi descarca desigur pe varianta modata. Fifa nici atat m-am plictisit la ps3 cand bagam mw3 online si un rahat. Modul online e o pierdere de timp imensa mai bine termin de 5 ori gta 5.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Majoritatea prostilor care il iau, il cumpara doar pentru online. costa 60 discul si 50 de euro toata rahaturile ( ca nu se poate fara, DOH) care le iei pe langa, an de an. oameni prosti, joaca acelasi rahat an de an. ma mir ca fifa nu are 50000 de pack-uri an de ani

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am ajuns la concluzia ca cod merita descarcat de pe net pentru campania de 6 ore sau 4.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Majoritatea care il cumpara nici macar nu joaca campania. ii doare doar de online

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

AI fb? trimite-mi linkul pe mesaj privat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Nu am cont pe prostia aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place GTA, joaca Skyrim. e un open-world imens, are multe multe misiuni fata de GTA. uitate la niste gamplay pe youtube.