| bogdan88 a întrebat:

Ce jocuri sa ma joc pe PC dar sa fie foarte faine si cu grafica buna (Daca se poate sa nu coste, sa fie pe site-uri de piratat pentru ca nu merita sa dai pe un joc singleplayer.) sa fie singleplayer si nu conteaza de ce mod, in afara de Horror ca nu ma pasioneaza

Răspuns Câştigător
| serau999 a răspuns:

Pai, eu nu agreez pirateria, si nici tu nu ar trebui sa o practici, dar fiecare pe calea aleasa. Daca tot ai pomenit de piraterie, presupun ca iti stii site-urile, eu iti voi da doar titlurile.
Ai putea incerca: Grand Theft Auto V, Assassin's Creed (lista cu toate jocurile din franciza: http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin%27s_Creed_(series) ); Saints Row (sugerez 3 si 4); Watch Dogs (1 si 2), Need for Speed (oricare), Darksiders (1 si 2), Devil may Cry (sugerez 4 si 5), Resident Evil (4 si 7), The Amazing Spiderman (1 si 2), Hitman Absolution, Borderlands (1, 2 si The Pre-sequel), Battlefield (4, Hardline, One)... Da reply daca mai ai nevoie, sper ca te-am ajutat! Funda? :)