| AlexSweet01 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati de maxim 2000 de lei pe care sa mearga decent jocurile:
- GTA 5
- Minecraft
-Fifa 16/17
Multimesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

La 2000 lei mai bine iti faci un pc pe piese. Laptopurile nu sunt pentru jocuri mai ales cele sub 2000 lei.

| xByte a răspuns:

Depinde cum definesti tu acest "decent". Pentru mine decent inseamna setari medium-high rezolutie 1080p in peste 60fps, lucru ce nu poti atinge cu un laptop de 2000lei in GTA V. Revino cu mai multe detalii, si o sa iti pot face eventual o recomandare.

| eduardocarabinierul a răspuns:

Pe un laptop de 2000 de lei nou nu iti merg jocurile astea. Cauta eventual un PC de vreo 2500 de lei pe www.pcgarage.ro pe asa ceva merge.