| AndreySebY123 a întrebat:

Salut! Ce mi-ați recomanda dintre ps 4 pro și xbox series s?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Amandoua-s la fel de bune! Depinde doar de preferinte... Mie imi place mai mult xbox!

| Clorox a răspuns:

PS, xbox live and game pass sunt o prostie.

| Wr3nch a răspuns (pentru Clorox):

Ca nu iti plac tie nu le face o prostie. Si hai sa nu ne facem ca ploua si nu se plateste PS Pluslaughing

| Clorox a răspuns (pentru Wr3nch):

E o opinie pe care o sustin, ajungi sa platesti 20 de lire lunar ca sa ce? Hai ca game pass e de inteles, dar platesti un pret aditional pentru servicii online care ar trebui sa fie incluse? Nu multumesc.

| andreilittle a răspuns:

Mai bine un PC de gaming