| andrewwyyyyy12345 a întrebat:

Salut, ce microfon să aleg dintre cele două de mai jos? Precizez că vreau să fac YouTube cu ele și sunt incedis, vreau să precizez că sunt niște microfoane de buget și ofer fundă pentru cel mai bun răspuns.
1. Microfon Somic Salar M19
2. Microfon Trust Madell Desktop 21262 (ăsta are și pop-filtru, ceea ce mă face să-l cumpăr și îmi dă impresia că se aude mult mai bine).
Aștept sugestiile voastre, repet, îl folosesc pentru a înregistra videoclipuri pe YouTube, nu vreau bâzâit foarte mare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Eu zic ca acesta este mai bun
http://www.cel.ro/c/M3RHZVoua3do
Bafta!