| Freeze09 a întrebat:

Am un microfon Trust MC-1200 si un microfon tot ceva genu numai ca e de la A4tech.Problema mea este ca la ambele microfoane se aude bazait, iar la microfonul de la o camera web nu se aude deloc... Va rog sa imi dati raspunsuri happy

1 răspuns:
| AlexTixx12 a răspuns:

Din cauza, ca nu ai un mixer si placa audio face interferente mari! Camera ta video nu are o chestie numita cip de interferenta dar nu are cum sa faca contact interferentele ia-ti mixer si numai ai probleme!