| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre specificatiile acestui laptop:Laptop ASUS X541UV-XX743T cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00 GHz, Skylake, 15.6", 4GB, 500GB, NVIDIA GeForce 920MX 2GB, Microsoft Windows 10, Chocolate Black? Pot sa ma joc PUBG, Fortnite si CS:GO cu toate setarile pe very low si in cate fps va merge fiecare joc cu toate setarile pe very low?

2 răspunsuri:
| elcosmin a răspuns:

E bun

| Darky000 a răspuns:

Sincer este cam slabut,
Si iti mai spun ceva Nu face greseala sa iti iei laptop pentru gaming, Am laptop-ul acesta de aproape 2 ani, Are i7, 8 ram, gtx 960m, Si incet incet se duce, I.ati mai bine un calculator. Si nu te grabi' cu alegerea. Eu m-am grabit sa imi iau un un calculator, si am regret foarte mult.