| mariuseu12 a întrebat:

ce shootere imi recomandati? big grin

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Depinde, vrei sa fie gen call of duty cu oameni la razboi sau sa fie de groaza (stiu unele care o sa iti dea cosmaruri mult timp big grin )

| mariuseu12 explică (pentru William):

Ia sa vedem ceva in domeniul cosmaruri...thinking

| William a răspuns (pentru mariuseu12):

Ok deci stai sa ma gandsec. Doom 3, Jericho, Dead Space, Cold Fear, F.E.A.R (First Encounter Assault Recon), Resident Evil, The Pitt, Silent Hill Homecoming, Metro 2033. Ce zici de astea?

| mariuseu12 explică (pentru William):

Hmmm...thinking suna interesant...o sa le incerc[adica o parte din ele] si revin big grin
mersi

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Time Shift!

| DeNiUTzU a răspuns:

Counter strike 1.6
Counter strike source, Go.
battlefield 3
Gta ..merge..big grin
call of duty 2, 3, 4... E super.
Funda?

| DemonWolf a răspuns:

Pai prietene incearca si tu ceva online chiar daca grafica lasa de dorit fata de cele offline... de exemplu Crossfire WolfTeam(asta e mai complex decat parehappy laughing) ) A.V.A sunt foarte multe cauta pe youtube sigur gasesti cu sutelelaughing