| Stan_Radu_1979 a întrebat:

Cei care joaca pes 2013 am o intrebarebig grine ce nu pot transfera jucatori buni la "become a lenegend" cum ar fi Messi, Ronaldo etc. la alte echipe ca joc ca manager si nu ii pot transfera. Raspunsul sau cine imi spune cum sa fac sa pot sa ii transfer castiga funda!

6 răspunsuri:
| Jerry13465229 a răspuns:

La Become a Legend de fapt tu iti faci caracter si joci, nu poti transfera jucatorii, doar tu poti sa te transferi la alta echipa cand iti expira contractul

| Stan_Radu_1979 explică (pentru Jerry13465229):

Dar eu am si modul sa fi manager adica ai tu echipa ti-o alegi si cumperi jucatori. Mersi oricum

| Tudy_Tudy_1999 a răspuns (pentru Jerry13465229):

Jerry13465229 sal cum pot sa ma transfer la pes13 la become a legend ca imi expira contractul si nu stiu ce sa fac

| Stan_Radu_1979 explică (pentru Tudy_Tudy_1999):

Iti vine oferta nu trebuie sa faci nimic

| Visan_Alex_1996 a răspuns (pentru Tudy_Tudy_1999):

De fapt dai la transferuri, iti setezi preferintele cum vrei sa fie echipa dorita, vezi ce sanse ai sa joci la ea, dai vreau sa ma transfer acolo, si vor venii scouterii de la echipa respectiva sa vada daca esti bun sau nu.SIMPLU,NU happy

| Ciocan_Cosmin_2000 a răspuns:

Nu ai cum trebuie sa ti se termine contractul cu echipa aleasa apoi pleci la alta.