| SaTanAacl a întrebat:

Cine are un cont de sherwood dungeon cu un nivel destul de mare (nu conteaza daca are animal sau nu ) si vrea sa mi-l dea gratis!winking [ uitati un id de contact! vartu_aghiutza ]

4 răspunsuri:
| SaTanAacl explică:

Mah uite cum sa ati zic, am avut conturi de 67 si unul de 26 si mi le-au sters, dar nu stiu motivu cand intru pe ele am lv 1, si de asta am intrebat poate este vreo cineva care nu mai joaca dar sa aiba lv mare!winking

| Florinel_Barbu_1984 a răspuns:

Cum sa am animal?

| alexandre50573 a răspuns:

Fa-ti singur cu toti am muncit la conturile noastre eu am lv xp 63.

| tonysmecheritu a răspuns:

Cum imi fac cont?