| kostyyy26 a întrebat:

Cine imi explica si mie va rog,cum e cu no recoil,ce trebuie modificat sau adaugat ca sa nu mai am recoil la cs, sa nu se mai miste tinta deloc.promit dau funda celui care ma va face sa inteleg si eu.mersi!

1 răspuns:
| Luci1988 a răspuns:

Salut kostyyy26, no recoil este un fel de cod la cs adica oriunde ai trage (si daca tragi pe langa adversar gloantele dau in el ) daca nu esti lamurit da-mi add messenger fanariu_lucian si vorbim. Bafta! happy