| Andu1009 a întrebat:

Salut cine imi poate creea si mie un server de metin2 private gratis va rog mult daca puteti

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nimeni nu cred ca o sa te ajute mai ales pe gratis.
Sa nu o ei in nume de rau dar iti zic ca nu o sa gasesti unu pentru ca durata este foarte mare intr-un timp foarte scurt.
Ca acela care iti face tie servarul el cu ce se alege?(punti si tu asta in teorie)
Mai ales este forte usor sa faci un server de Metin2.
Iti trebuie sa ai programele si sa editez oleaca si ai si servarul gata.
Programe:
Navicat
Client
Filezila
Xampp
(Homapage)
Virtualbox sau Virtualpc
Server files sau Instant Server
Portmap

| Mihail2020 a răspuns:

De creat pot sa iti creez dar mi-e ce imi iese in toata treaba asta?

| CatalinFrumuselu a răspuns (pentru Mihail2020):

Sall imi faci si mie un sv de metin2 iti dau gm pe el te rog eu mult happy add catalinbuletin629@yahoo.com

| Mihail2020 a răspuns:

Pentru mine nu ma intereseaza daca am sau nu gradul de GM, oricum n-am motiv sa iti fac un server?