| TelovescX a întrebat:

Cine imi poate da si mie coduri pentru fraises pe transformice?
Cine poate sa-mi trimita pe privat!
Dau funda raspunsului corect!

31 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Mda..eu stiu un cod de fraises dar nu vrau sa til dau.adik ce? Si eu as vrea un hipopotan si un palat rolling on the floor dar uite ca nu se poate. Baietas tu nu ai bani? Ne pui pe noi sa trimitem in locul tau? Trimite dracu si tu SMS la 1339 cu textu-l PASS sau la 1401 cu textul CODE. ce mama dracu noi nu suntem sclavi tai sa trimitem sms pentru sine. thoamne ce copchil.

| Andrey_Andrew_1998 a răspuns (pentru navinia):

La 1339 de cate fraises e si unde il bag? si ala 1401 de cate fraises e si unde il bag?

| navinia a răspuns (pentru Andrey_Andrew_1998):

Păi când intrii acolo la magazie dai pe cumpără fraises si alegi tu cate capsuni vrei sa cumperi, si trimiti sms la unu' sindtre numerele alea si iti da un cod, dupa ce dai click pe cate capsuni vrei sa cumperi iti apare acolo o casuta unde scrii codul. APP. să sti că acele capsuni se cumpara cu bani nu sunt pe gratis laughing te informezi tu. laughing Baftă. happy

| Andrey_Andrew_1998 a răspuns (pentru navinia):

Sunt in Anglia. si aici numerele de telefon sunt invalide. spun ca ori ar trebui sa imi bage cineva din ro ori sa vin eu in ro. ceea ce nu prea e posibil prea devreme

| vanilla1444 a răspuns (pentru navinia):

E trist. Eu am rețeaua digi și nu mergeorgiana sa trimit prin SMS chiar dacă am bani. La asta nu te-ai gândit.

| AdrianFita a răspuns:

Cum se folosesc codurile?

| Mia192 a răspuns:

Poate la tine merge:
MB8ER

| MEM2001 a răspuns:

Eu stiu un cod: M522W636
Multi al folosesc, incearca-l, poate ai noroc sa mai mearga happy

| Pikachu07 a răspuns:

CĂPŞUNI GRATIS ---> www.fraises-tfm.tk

| lucasbosspro12 a răspuns:

E scrien /capsuni transformice 20000 pentru lucadsavid91

| Amaaaaaaaaaal a răspuns:

M5467MB nu stiu sigur daca mai merge pentru ca l-am pus eu, daca vrei mai multe uite->MB8ER si M522636.Si SMS cu textul CODE la 1401 si le pui la www.fraises-tfm.tk. Sper ce te-am ajutat! Fundita?!

| Paun_Andrei_1993 a răspuns:

Buna caut si eu un cod de fraises
puteti sa-mi dati?

| Pisicamiaumeow a răspuns:

Uite aici un site pentru capsuni gratis : trasformice-capsuni-gratis.webnode.ro

| Pisicamiaumeow a răspuns:

Uite un site aici de capsuni gratis : trasformice-capsuni-gratis.webnode.ro

| Tanase_Florin_1977_qDXu a răspuns:

Caut cont nou

| Harton_Adriana_2000 a răspuns:

Hey am gasit un generator care iti face x100 branze si x10 capsuni

| AdrianFita a răspuns (pentru Harton_Adriana_2000):

Imi trimiti si mie link?

| Fcsb_Marius_1990 a răspuns (pentru Harton_Adriana_2000):

Mil dai si mie? siteul?

| Cat_Maria_1969 a răspuns (pentru Harton_Adriana_2000):

Pai si cum il accesam?

| Deeazxxll a răspuns:

Poți să faci un cont nou și să zici pe tfm
,, Care vrea capsuni?"
Apoi zici așa daca zice ca vrea careva da ij dai soapta ce va urma scris de mine,, Căpșunile le poți obține trimițând sms la 1339 cu textul PASS air apoi îmi dai codul și til introduc undeva și pac! Ai Căpșunile mult dorite!"

| Ciurea_Andrei-Cristian_1986 a răspuns:

Salut! Cine imi poate zice cum folosesc un cod fraises?

| Shi_Cam_Attat_Cata_1990 a răspuns:

Vreau si eu unul! va rog

| Lazarescu_Alexia_Teona_1996 a răspuns:

Eu una stiiu cateva dar nu merg! is rele de tot! cine stie contul teonasisio de e transformice? ala e contul meu! am avut fs multe insa fara cod! Va pup! funda?

| Dema_Olivia_1996 a răspuns:

Vreau si eu capsuni!:'( Oricate

sau 2000 vreau pe tfm(transformice)

| Balintfi_Mona_1979 a răspuns:

Pai e 508988325

| Ples_Vasile_1981 a răspuns:

Cine imi da un cod de capsuni valid si linkul unde il scrii va rog frumios ma numesc pe tfm sebitare22 in soapta codu