| BlackDream80 a întrebat:

Salut, cine imi poate recomanda si mie cateva jocuri bune de strategie pentru pc? daca se poate jocur pe care sa le fi incercat si voi?!

Răspuns Câştigător
| SarumanTheWise a răspuns:

Pai ar fi Age of Empires 2, 3; Age of Mytology; Rome Total War; Command&Conquer; LOTR Battle For Middle-Earth 1, 2; pretorians; Hearts of iron 2 doomsday; Star Wars Batlegrounds.ETC mai sunt o gramada dar astea sunt cele mai tari pe care le-am jucat.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
FUNDA PLS!?!?!

| BlackDream80 explică (pentru SarumanTheWise):

Multam Fain cred ca o sa incerc Command&Conquerwinking

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Strategie serioasa gen Hearts of Iron sau de-aia pentru copii mici gen Red Alert?