| Magnifico a întrebat:

Salut.Cine imi poate spune numele unor jocuri in care sa conduci masini(nu sa faci curse)-sa fie un simultor de condus-pentru pc?
As dori sa aflu numele a cat mai multor jocuri. Cel mai util raspuns primeste funda.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Alina12389 a răspuns:

Tu stii gta san andreas acolo trebuie sa faci misiuni poti sa conduci barca,masina,motocicleta, avionul, elecopterul si multe alte iar daca vreai sa fiba multiplayer downoaldeaza mai intii joaca aceasta si pe urma sa-mp.E cool!

| Magnifico explică (pentru Alina12389):

Joc de foarte mult timp samp.Eu vreau numele unor jocuri gen nfs,king of the road,wheels of steel, jocuri in care sa conduci doar, sa ai masina sau tir-un simulator de condus-.Multumesc oricum pentru raspuns.

| zorox a răspuns:

Euro Truck Simulator