| vladmessi a întrebat:

cine imi poate spune o programa pentru crystale la jocul tanki online? Dau Funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Intri zilnic si o sa primesti bonus. Altfel, platesti prin SMS sau ce metode mai au ei (eu am luat la un moment dat cristale prin sms de vreo 6-8 EUR, nu mai stiu, ca imi expira valabilitatea creditului si mai aveam vreo 18 EUR...).

| KodrutZ a răspuns:

Nu mai dau bonus inclusiv cristale de fiecare data cind te loghezi in joc? Asa era acum ceva vreme...