| GabryeluL a întrebat:

Cine imi poate zice niste nume de clan pentru Clash of Clans?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici un top cu cele mai bune nume de Clash of Clans: http://www.allinfopark.net/......-duty.html

| Sylvester08 a răspuns:

-Slice Them Apart
-Allahu Akbar (overused, dar e prea misto big grin)
-In Da Hood
-Niggas With Attitude
-One By One
-BA CRISTI (evident laughing )
-Liver4Sale (rinichi de vanzare laughing)) poti sa pui orice chestie retardata, si apoi adaugi 4Sale. Moms4Sale, Kidney4Sale, GnomeCocks4Sale laughing LOL )
-Oblivion Awaits (asta o are clanul meu. evit-o big grin)

| Screen_Gesture_1995 a răspuns:

Given some

| Stoica_Silviu_1999 a răspuns:

Clanul RoMania Clash, un clan doar de romani, war non stop, un procentaj bun de waruri castigate.va astept. cererea in romana

| asasasasasasasasasasas a răspuns:

Cel mai bun clan