| Kiduu_Bogdan_1997 a întrebat:

Salut,Cine imi spune si mie ce bonusuri trebuiesc in PVP la WARRIOR MENTAL. Va rog spuneti'mi si ce iteme adica levelul, sau mult mai bine numele itemului. :* Dau funda + vot

2 răspunsuri:
| JunNnkie a răspuns:

Vrei pentru PVP sau PVM?

| YoloWTF a răspuns:

Poi depinde ce lvl ai. Oricum iti trebuie putere/tarie/str, semi-oameni, aparare sabie, 2maini, pumnal, sageti, daca vrei poti pune si aparare clopot, evantai.Pe arma semi-om, str, critika, patrunzatoare. Pe scut imunul dar daca ai rabdare ar fi perfect 12 str, 10 semi-oameni si imun, coiful cu rezistenta magie, semi-oameni, rezistenta la atacul cu sageti si regenerare pv..., dar primele doua trebuie neaparat, pe bratara trebuie sa ai si rezistenta magie, Dar desigur pe armura, papuci, colier, si bratara trebuie pv, dar iti recomand ca bratara sa dea pv din ea (Ex: Bratara de argint).
Daca joci metine private la bonusuri speciale (6/7) iti pui rezistetna si tare rase (war, sura, saman, ninja).
Pentru nivel mare itm sunt : pantofi Qilin, bratara lacrima cer/bratara aur alb, colier lacrima cer, scut de 61 vultur care iti da rez war 20% la +9, cercei abanosi sau daca esti pe privat cei de 54 pentru ca evolutiile sunt mult mai bune si koif de 41 pe private pentru ca evolueaza si pe ro, koif de 80/60 si arma sirius si toate evolutiile sau semi-om. Amura otelul, dupa posedata si toate evolutiile.
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin