| ZaKid a întrebat:

Salut, eu joc pe Sero-Mt2.
Si unii playeri ex: Warrior, au magii pe corp dar au si de mental...
Vreau si eu sa stiu cum sa fac...
Si as mai vrea sa stiu cum pot sa bag bonusuri in iteme...

9 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Mergi la gardiani aia mari si unde iti arata sageata prima e corp si pe a doua sageata e mental big grin
succes funda?

| sorynm a răspuns:

Sall...dc nu imi merge seromt2? intru, dar cand aleg caracterul ma delogheaza? e de la ei sau am eu o problema? plz spuneti

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

#. Dati-mi si mie site-ul de la SeroMT2 ^.^

| Thrimbor a răspuns:

Ady, este foarte simplu sa ia corp si mental, asa am si eu, trebuie sa bagi mc.txt la un client care are extra skill's de exemplu 4yOursmt2

| Adi_2195 a răspuns:

Ba esti cam praf de genu tau asa stiu... si nu te lua dupa idiotii cu mc.txt si prostii din astea. O sa-ti zic eu cum se face. Se numeste piatra curcubeu e in forma de triunghi si rosie dai pe ea si iti schimba schipurile pe loc si le ai si Pwinking eu am facut asta de mii de ori laughing succeswinking

| boby_6414 a răspuns:

Adddddddy,imi poti spune cum l-ai descarcat pe sero mt2? plzz

| tonysefu2000 a răspuns:

Casa ai ambele magii este o piatra cu care iti poti lua cand doresti mental sau corp si in iteme se baga foarte usor bonusuri le pui pe item si l-ai bagat

| denis_8285 a răspuns:

Va rog am si eu o problema am facut 10000 de conturi dar nici unul nu merge si am scris totul bine dar pe alte site fiindca pe siteul de prima data imi dadea eroare va rog dati add la id denis.luchian

| graferodi a răspuns:

Ba tu in primul rand esti praf la mt2 dar o sa zic cum se face:
-mai intai trebuie sa iti descarci alt mt2 pe retea hamachi
-apoi sa intri in ''mc.txt'' si sa schimbi mc cu: sero-mt2.dyndns.org
-intri in noul servar care ti l-ai descarcat si te duci la npc si ceri skil-uri secundare iar vei primi pe gratis
-cum bagi bonusuri?!?!?! asta e joaca de copii sunt niste chestii la negustoreasa cu mov si le iei.
-ai itemul in inventar. selectezi o chestie de aia care ai luat-o si o pui peste item si. voila ai un bonus adaugat pe itemul respectiv. casa ai mai multe bonusuri trebuie sa mai iei chestii din alea si sa ti le pui pe iteme