| FCSB24 a întrebat:

cine imi zice si mie ce fifa imi merge pe windows Xp Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2. 80GHz, 2.79GHz,1.99 GB of RAM si placa video este on board...Cel mai bun raspuns primeste FUNDAA!

2 răspunsuri:
| aaaddd112 a răspuns:

Pai era greu sa dai un search pe google sa cauti cerintele de sistem ale unui joc?
de exemplu cauti cerinte de sistem fifa 2011. sau 2013/2014 etc. FUNDAAAAAAAAAAA?

| FCSB24 explică (pentru aaaddd112):

Am cautat...pai imi merge si jocuri care trec peste cerinte adica daca sunt mai bune si necesita o placa video si pentru aia nu eram sigur