| catalin221997 a întrebat:

Salut,cine joaca farming simulator 2013? am cateva intrebari despre joc
1.cum seman porumb in joc
2.cum ma joc multiplayer mie imi zice sa fac niste update

Dau funda pentru cel mai bun raspuns.happy

20 răspunsuri:
| utb865 a răspuns:

Da am si eu una? stii cum pot sa construesic un mod?

| Zamfirescovici a răspuns:

Unde imi da obiectul cumparat?

| Gabriel_Muşat_1969 a răspuns (pentru Zamfirescovici):

Nici eu nu stiu asta si am nevoie de acest raspuns

| Gabriel_Muşat_1969 a răspuns (pentru Zamfirescovici):

Spune mi si mie unde imi pune obiectul cand il cumpar?

| Tudorica_Mihalache_1990 a răspuns:

Salutt
cum culeg si eu floarea soarelui

| Iriciuc_Alin_1991 a răspuns:

Care este codul de la udapte?

| ZenLow7 a răspuns:

Salut si eu am avut problema asta dar uite cum pui porumb iti trebuie un AMAZONE EDX 6000

| ZenLow7 a răspuns:

Salut si eu am avut problema asta dar uite cum pui porumb iti trebuie un AMAZONE EDX 6000 si multiplayer cred ca numa daca il cumperi merge.

| Doryn_Jrr_Doryn_Ionut_1999 a răspuns:

Intrebare. Pot semnaliza in fs 2013
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

| Burlacu_Denis_1997_6749 a răspuns:

Ca sa sameni porumb trebuie sa iei samanatoarea si la tine in ferma trebuie sa ai undv niste saci si de acolo iti iei samanta si dupa aia apesi pe o pana dai de porumb.......ca sa te joki multiplayer trebuie sa iti faci update de pe site lui. baftatonguetongue

| Burlacu_Denis_1997_6749 a răspuns:

Buna. ca sa sameni porumb trebuie sa iei samanatoare si la tine in ferma ai sa gasesti saci si de acolo iei samanta si dupa aia apesi pe o pana dai de porumb....ca sa te joci multiplayer trebuie sa ii faci update de pe site lui special www.landwirtschafts-simulator.de bafta la joc

| Olteanu_Dany_1996 a răspuns (pentru Burlacu_Denis_1997_6749):

Multumesc frate nu stiam cum sa iau utilajele alea vechi

ca am vazut la ala pe youtube ca le avea si eu nu stiam cum le are

| Catalin_Cata_2000_300o a răspuns (pentru Burlacu_Denis_1997_6749):

Salut,Denis.Cum iau update-urile?

| Catalin_Cata_2000_300o a răspuns (pentru Burlacu_Denis_1997_6749):

Cum i-au update-urile dupa site?

| Florica_Cosmin_1998 a răspuns:

Cum fac sa intru in joc

| Costel_Visan_1974 a răspuns (pentru Florica_Cosmin_1998):

Dai de doua ori pe el si iti intra in joc apoi dai career si dai pe save game 1 start strat si apoi poti sa joci

| Costel_Visan_1974 a răspuns (pentru Florica_Cosmin_1998):

Pe ce dau la farming simulator 2013 sa intru in magazin

| Doryn_Jrr_Doryn_Ionut_1999 a răspuns (pentru Costel_Visan_1974):

Poti apasa pe (p)

| Loredana_Ionela_1986 a răspuns:

Pai casa semeni porumb trebuie sa iti cumperi samanatoare de porumb

| Lazar_Paul_2000 a răspuns:

Salut da pe toate sa manatorile si vezi ok
nu mere multiplayer