| Bendes a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta vreau sa instalez League Of Legends si nu merge deoarece Pando media Booster nu functioneaza cum trebuie ce trebuie s a fac am dat in andvenced options si am dat test conectiviti la toate porturile da FAIL. cine ma poate ajuta mentionez ca sunt pe wireless... Desktop DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Mihaivassi123 a răspuns:

Poi daca esti windous 7 nu merge, deoarece are sistemul de lucrat, deci e de adulti, daca ai Windows EXP merge! si la windows vista sau 2000 mai merge, eu am pe vista, e mai bun ca toate