| Fiveboy5 a întrebat:

Salut.Cine poate sa imi dea si mie un sfat? Ce este mai bun, un Xbox 360 sau un Ps3? Si de unde pot sa cumpar unul la pret convenabil? Ms mult.Dau funda celui mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Sallut eu ti-as recomanda un Ps3 modat la mana a doua.
Iesi mult mai bine si nici nu e scump.
Sau daca vrei sa cumperi nou nout mai bine cumperi xbox 360 e mai ieftin.Acuma tu decizi ce vrei. Sper ca te-am ajutat bafta! happy

1 răspuns:
| VULKAN a răspuns:

Salut!

Am avut ps3 si a mers super bine pe cand Xbox 360 am auzit ca se blochează in Gta5
De cumpărat poti aa le cumperi de la magazinele de electronice (sau de pe eMag)