| wolder a întrebat:

Laptopul se incalzeste foarte tare. Sa cumpar un racitor? Ce pret ar fi convenabil?

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel pana cand l-am desfacut si i-am curatat cooler-ul de praf. acum nu se mai incalzeste deloc. desigur sa-l tii undeva pe o suprafata plata ca o masa ca sa se poata raci nu in brate, pe pat etc.

| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Si eu am avut aceeasi problema, m-am interesat si am auzit ca sunt foarte bune. Mi-am cumparat un astfel de racitor cu 50 de lei, erau si mai ieftine, si mai scumpe, dar te sfatuiesc sa iei unul dintr-un material mai tare, mai solid ca sa nu se rupa daca-l tii in pat.

O zi placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curata-l sau cheama pe cineva care se pricepe. Daca situatia persista, mergi la un service.Mult noroc.

| Deliα a răspuns:

Hmm mie cand mi se încălzeşte il ridic si il pun orizontal pe doua carti.

| Doxi a răspuns:

Da cumpara...se merita tine laptopul rece non-stop.dar sa cumperi cu 2 coolere.intre 50-100 de lei.Cel mai ieftin am vazut odata la 30 lei dar era naspa.

Răspuns utilizator avertizat