| reyar98 a întrebat:

Salut.Cine poate sa imi spuna cum sa fac un cont de metin2steel,am completat toate spatiile si nu mergesad.Dau fundita cui ma ajutabig grin.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mircea_8413 a răspuns:

De fapt ca sa faci fara probleme contul trebuie sa folosesti google chrome la restul are un bug apoi la user si parola sa scrii si litere si cifre. bafta
Funda?

1 răspuns:
| Stanescu200 a răspuns:

Salut asa se mai intampla este un bug de la sait, sau daca scrie asa inseamna ca ai gresit codul care il da la sfarsit trebuie sa scrii literele exact ca acolo.