| ZeNoN97 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna, daca am Vac ban (steam) pe un cont cu csgo si imi fac alt cont si il cumpar din nou...mi-l poate bana si pe celalalt?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| ZeNoN97 explică:

Ma refer daca m-am conectat de pe pc...pe un cont cu vac...si dupa intru pe alt cont, mi-l poate bana? nu ma refer la a juca cu cod

| Danielgamer23 a răspuns:

Desigur daca nu acepti regulile de pe site si faci ceva gresit te poate bana pentru un timp sau forever.

| ZeNoN97 explică (pentru Danielgamer23):

Nu ma refer la asta, voiam sa intreb, eu daca m-am conectat pe un cont de steam care are vac, iar apoi intru pe unul fara vac, este probabil sa iau ban instant? gen sa detecteze ip-ul sau ceva de genul si sa creada ca utilizez cod pe cel fara vac