| CosminIonut27 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna un client de metin2 fara efecte gen: aura rosie, armuri colorate, etc. Sa fie normal, cu mc. txt si sa aiba multe skilluri.La multe skilluri ma refeream sa aiba de exemplu: La warrior daca aleg mental, sa aiba si aura sabiei si altele. la un caracter sa aiba 7/8 skilluri.Multumesc, dau fundita.

1 răspuns:
| FanulMeu a răspuns:

Nu sunt sigur ca e cu mai multe skill dar daca vrei unu cu arme mai misto si mai multe si armuri colorate ironju2 e un servar bun fundita