| dracute a întrebat:

Sall! care imi zici si mie un mrtin care iti da mai multe skilluri la un caracter.adica la mental sa dea si aura sabiei cv de genu.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

NU există! Sunt doar nişte file pe care le bagi la tine în metin şi ai mai multe magii, dar nu la toate metinle merge... aşa nu ştiu să existe metine pe net cu mai multe magii. La Black Night metin2 merg toate hackurile posibile, pe mt ăla poţi băga şi 8 magii la toate caracterele...

1 răspuns:
| dracute explică:

Dau fundita daca imi ziceti un mt bun