| FlorinHariuc57 a întrebat:

Salut.Cine stie cum pot sa joc multiplayer Euro Truck Simulator 2, il am cumparat pe steam, dar nu stiu cum intru multiplayer!

Răspuns Câştigător
| vidiinho a răspuns:

Intri frumos pe siteul celor de la TruckersMp si iti faci cont, dupa care downloadezi launcher-ul, in instalezi, o sa isi faca update si gata. Intri, te loghezi cu contul pe care tocmai l-ai facut pe site, si alegi unul din cele cateva servere disponibile (Europa2 fiind cel mai populat)

2 răspunsuri:
| adelinboss526 a răspuns:

Iti tragi Ets2mp si iti faci cont si intri in ets2mp