| Punct_Alyn_2001 a întrebat:

Salut cine stie joc gen minecraft deci foarte asemanator cu terraria sau Don't Starve alt joc in care sa minezi, fly, skyblock dau funda daca imi ziceti dati-mi mai multe sau unu sa imi mearga plz

Răspuns Câştigător
| RaZvaNNutZu a răspuns:

Salut, iti recomand Minecraft Hexxit unde este textura schimbata si multe lumi si daca-ti plac jocurile de facut level si cu caractere etc. iti recomand Winncraft, detalii despre acest joc le gasesto pe Google, doar trebuie sa scrii " MMO Winncraft" si gasesti.