| TechGuyTpu a întrebat:

Exista un joc in care trebuie sa supravietuesti,sa omori animale ca sa ai ce manca, sa construesti o casa unde sa stai ferme etc? Inafara de tomb raider si minecraft, terraria si don't starve

1 răspuns:
| jaj a răspuns:

Rust,ark:survival evolved, dayz,frostpunk,The forest,state of decay,darkwood,astroneer,no man's sky,this war of mine,sunless sea, stranded deep, neo scavanger, rimworld, subnautica si preferatul meu the long dark, le-am jucat aproape pe toate inclusiv ce ai zis tu si specialitatea mea sunt jocurile survival de genul