| EugenBarbu a întrebat:

Cine stie un hack pt World Of Tanks? Dar nu sa imi de-a bani sau gold unu care ma ajuta la atack in timpul luptei sau sa rezist in timpul luptei? Ms

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Te ajuta CAPUL! Invata sa joci! Nu toate tancurile sint la fel, asa ca invata cum se folosesc clasele si mai ales de ce e bine sa urmaresti tot timpul ce iti face restul echipei. Nu exista hackuri, totul e server-based. Exista in schimb un pachet excelent de moduri puternic configurabil care iti poate da destule avantaje, in special tactice (zoom out si zoom in mult marite fata de standard, indicator de reload la inamicii angajati, etc). Uite-l aici - http://odemmortis.com/odem-mortis-modpack/

| EugenBarbu explică:

Eu am intrebat doar daca exista, ca tank am is-8, t-29 si mai multe