| IllIIllll a întrebat:

Salut, cine stie un server de metin pvm cu ratele 300% sau mai mari,

5 răspunsuri:
| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Fara suparare. poate ii urasti pe cei cu hack dai ai vreun hack? gen trade hack?

| IllIIllll explică (pentru ŜħadØwFcutPťParkour):

Pt privat nu cred ca sunt hack-uri, dar nu cred ca ai nev de asa ceva pe pricat...

| IllIIllll explică (pentru IllIIllll):

Privat*

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Scuze nu am dat destule explicati. Vroiam sa spun metin2 ro nu privat nu altele.Nu imi plac privatele laughing

| g4bri3l a răspuns:

Metin2 FRZ Metin2 HAMMER Metin2 epical, Metin2 ANTIC cam astea FUNDA?