| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, cineva din familie a umblat la ps4 cat eram plecat si a resetat ps-ul cumva dar nu stiu cum, pentru ca nu mergea o aplicatie, acum a trebuit sa reinstalez toate jocurile care erau instalate fizic si m-a dat de la inceput la toate, cu toate ca e acelasi cont si trofeele au ramas, stiti cum as putea sa imi recuperez salvarile?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu aveai ps plus si backup la salvari in cloud nu ai ce recupera.

1 răspuns:
| floreadan a răspuns:

Din pacate nu mai ai cum sa recuperezi.